

| Модел: | C31 / Realme C31 |
| Дисплей, инч: | 6.5" / 6.5 inch |
| Дисплей, резолюция: | 720 x 1600 / 720 x 1600 Pixels |
| Дисплей, тип: | LCD |
| Процесор: | Unisoc T610 / Unisoc T610 Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Брой ядра на процесора: | 8 |
| Памет: | 4 / 4 GB |
| Основна камера, резолюция: | 13 MP |
| Предна камера, резолюция: | 5 MP |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти: | 1 / microSDXC (dedicated slot) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| GPS: | Не |
| Блутут: | Да / Yes |
| NFC: | не |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Тегло: | 197 g |
| Размери: | 164.7 x 76.1 x 8.4 mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.