
с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Дисплей, инч: | 2.8" / 2.8 inch |
| Дисплей, тип: | LCD |
| Процесор: | Unisoc T107 |
| Брой ядра на процесора: | 1 |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM |
| Блутут: | Не |
| Батерия: | 1450 mAh |
| Цвят: | Черен |
| Размери: | 108mm*55mm*19mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
Наскоро Intel анонсира втората половина от своя продуктов пакет процесори Core десето поколение. Озаглавени Comet Lake, процесорите под 15 W са базирани на съществуващата 14 nm процесорна архитектура на ...…
Тя обещава да предостави изключителна производителност и функции, които ще изведат игрите и творческата работа на следващото ниво.
…След години затишие Valve се завръща в света на конзолните PC устройства с обновена Steam Machine, която обещава по-висока производителност, по-нисък шум и пълна интеграция със SteamOS.
…Продължаваме да си говорим за гейминг индустрията и електронните спортове и всичко, свързано с тази индустрия: гейминг лаптопи, разцвет на гейминг компютрите, гейминг столове, гейминг конзоли, ...…
XXI век. Вчера синът ми ми обясни, че има абонамент за Netflix. За мой ужас, нямах никаква представа какво е това. Е - вече знам. Идеята е следната: живеем във времена, когато всичко се развива с невъобразими ...…
AMD влиза смело в ерата на изкуствения интелект с най-мощната си графична карта досега.
…









За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.