
с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Дисплей, инч: | 2.8" / 2.8 inch |
| Дисплей, тип: | LCD |
| Процесор: | Unisoc T107 |
| Брой ядра на процесора: | 1 |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM |
| Блутут: | Не |
| Батерия: | 1450 mAh |
| Цвят: | Лилав |
| Размери: | 108mm*55mm*19mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
Добре дошли в заключителната четвърта част на разговор „Геймингът и компютърните игри - професия с перспектива Част 4“. Той проследява възхода на компютърните игри и превръщането им в световна ...…
На 10 юли 2025 г. Samsung представи Galaxy Z Flip7 FE – по-достъпна версия на своя популярен сгъваем смартфон, която обещава да направи иновативния дизайн и технологии по-достъпни за българските потребители. Тази новина е идеална за феновете на технологиите, които искат да изпробват сгъваемия форм-фактор без да плащат премиум цената на флагманските модели.
…ЕС публикува своята нова директива „Общо зарядно устройство“
…Един от най-популярните MP3 плейъри на всички времена се завръща!
…Кратко ръководство за избор на поддържаща скоба за видео карта
…Клавишът Copilot в бъдеще ще се изисква в новите компютърни клавиатури
…









За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.