

| Модел: | GT / Realme GT |
| Дисплей, инч: | 6.62" / 6.62 inch |
| Дисплей, резолюция: | 1080 x 2400 / 1080 x 2400 Pixels |
| Дисплей, тип: | AMOLED |
| Процесор: | Snapdragon 870 / Snapdragon 870 Octa-core (1x3.2 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.80 GHz Kryo 585) |
| Брой ядра на процесора: | 8 |
| Памет: | 8 / 8 GB |
| Основна камера, резолюция: | 64 MP |
| Предна камера, резолюция: | 16 MP |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| GPS: | Не |
| Блутут: | Не |
| NFC: | не |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Размери: | 162.9 x 75.8 x 9 mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.