

| Модел: | C67 / Realme C67 |
| Дисплей, инч: | 6.72" / 6.72 inch |
| Дисплей, резолюция: | 1080 x 2400 / 1080 x 2400 Pixels |
| Дисплей, тип: | LCD |
| Процесор: | Snapdragon 685 |
| Брой ядра на процесора: | 1 |
| Памет: | 8 / 8 GB |
| Основна камера, резолюция: | 108 MP |
| Предна камера, резолюция: | 8 MP |
| Брой SIM карти: | 1 / 2 Nano Card Slots |
| Слот за карти: | - / Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Блутут: | Да / Yes |
| Операционна система: | Android |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Тегло: | 185 g |
| Размери: | 164.6 x 75.4 x 7.6 mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.