
| Модел: | 9 / Realme 9 |
| Дисплей, инч: | 6.6" / 6.6 inch |
| Дисплей, резолюция: | 2412 x 1080 / 2412 x 1080 Pixels |
| Дисплей, тип: | LCD |
| Процесор: | Snapdragon 695 / Snapdragon 695 Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Брой ядра на процесора: | 8 |
| Памет: | 4 / 4 GB |
| Основна камера, резолюция: | 50 MP |
| Предна камера, резолюция: | 16 MP |
| Брой SIM карти: | 2 / Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| GPS: | Не |
| Блутут: | Не |
| NFC: | не |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | Side-mounted Fingerprint Sensor |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Тегло: | 191 g |
| Размери: | 164.3 x 75.6 x 8.5 mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.