
| Модел: | 10 / Realme 10 |
| Дисплей, инч: | 6.4" / 6.4 inch |
| Дисплей, резолюция: | 1080 x 2400 / 1080 x 2400 Pixels |
| Дисплей, тип: | AMOLED |
| Процесор: | Dimensity 700 / MediaTek Dimensity 700 Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Брой ядра на процесора: | 8 |
| Памет: | 8 / 8 GB |
| Основна камера, резолюция: | 50 MP |
| Предна камера, резолюция: | 16 MP |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти: | 1 / microSDXC (dedicated slot) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| GPS: | Не |
| Блутут: | Не |
| NFC: | не |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Тегло: | 178 g |
| Размери: | 159.9 x 73.3 x 8 mm |
| Гаранция: | 36 Months |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.