
| Модел: | 6310 / Nokia 6310 |
| Дисплей, инч: | 2" / 2 inch |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 / 1920 x 1080 Pixels |
| Процесор: | Unisoc 6531F |
| Брой ядра на процесора: | 1 |
| Памет: | 0.008 / 8 MB |
| Основна камера, резолюция: | 0.3 MP |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM |
| Слот за карти: | 1 / Micro SD slot up to 32 GB |
| Блутут: | Не |
| Батерия: | 1150 mAh |
| Цвят: | Зелен |
| Размери: | 135,5 mm x 56 mm x 14,1 mm |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.