

| Дисплей, inch: | 15.1 inch / 15.1" |
| Памет: | 32 GB / 32GB (2x16GB) |
| Видеокарта: | RTX 5060 / NVIDIA RTX 5060 |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | WQXGA OLED 500nits glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 600 |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5600 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M (RJ-45) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio;Microphone: 2x, Array |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 80Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.9 kg |
| Размери: | 344.9 x 255.35 x 19.95-21.54 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.