

| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 3 |
| Процесор: | AMD Ryzen 3 7335U |
| Брой ядра: | 4 |
| Памет: | 16 GB / 16 GB (1 x 16 GB) |
| Видеокарта: | Radeon 660M / AMD Radeon 660M |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 3000 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 / 1920 x 1080 (Full HD) |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-glare, narrow-bezel design |
| Процесор, производител: | AMD |
| Кеш: | 8 MB |
| Архитектура на процесора: | Zen 3 |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Free DOS / FreeDOS 3.0 |
| Гаранция: | 12 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.