
| Размер на екрана, inch: | 30" - 150" |
| Резолюция: | 4096 x 2160 |
| Съотношение: | 16:9, HDR10, HLG |
| Яркост: | 700 / 700 lumens |
| Контраст: | Over 5.000.000 : 1 |
| Технология: | LCD / 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter, Triple Core Engine |
| Zoom: | Digital, Factor:1 - 3,33 |
| Лампа, живот: | 20,000 Hours (Standard) / 20,000 Hours (ECO) |
| Шум, dB: | Normal:28 dB (A) - Economy:22 dB (A) |
| Късофокусен: | Не |
| Високоговорители: | 10W |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 5/6, Chromecast Built-in, Screen Mirroring, Apps for Google TV, Bluetooth Audio, Epson iProjection |
| Входове: | 1 x HDMI (HDCP 2.3), 1 x USB 2.0 Type-A, 1 x USB Type-C |
| Други: | Google TV, Built-in speaker, Chromecast, Digital zoom, Fit to Screen, Frame-Interpolation |
| Цвят: | Oak |
| Тегло: | 4.0 kg |
| Размери: | 19.0 x 19.0 x 24.9 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.