ПРОИЗВОДИТЕЛ Zalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ ZM-RD120A РАЗМЕР(мм) 120 x 120 x 25 mm ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 800-1500 RPM ВОЛТАЖ 12 V DC ТИП ЛАГЕРУВАНЕ Hydro Bearing ВЪЗДУШЕН ПОТОК 34.34 CFM АМПЕРАЖ (A) 0.15 A МОЩНОСТ (W) 1.8 W НИВО НА ШУМ 25.6 dBA КОНЕКТОР 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 3 pin ЖИВОТ В ЧАСОВЕ 40000 RGB Да Addressable RGB LED ОСВЕТЯВАНЕ RGB ДРУГИ Регулиране на оборотите само чрез промяна на волтажа ГАРАНЦИЯ 24 месеца БАРКОД EAN-13 8809213769528
Характеристики
Предназначение:Системен
Вид:120 mm
Обороти:1500 rpm / 800 - 1500 rpm
Цвят:RGB / Addressable RGB
Тегло:0.230
Размери:120 x 120 x 25 mm
Гаранция:24
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за Zalman вентилатор Fan 120mm Addressable RGB - ZM-RD120A ZM-RD120A (3371)