

| Процесор, серия: | Intel Celeron |
| Памет, GB: | 2 / 2 GB DDR4 SODIMM |
| Тип система: | NAS |
| Интерфейс: | LAN: 2x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet2.5 Gigabit (RJ-45) USB 3.2 Gen 1: 2x (USB 3.2 (type A)) |
| Кутия, тип: | Desktop / Десктоп |
| Форм фактор: | Tower |
| Захранване: | Вътрешен AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Тегло: | 2.18 кг |
| Гаранция: | 36 м. / 36 мес. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.