

с куриер по избор
в брой, с карта
и възможност за лизинг
в специализиран център
| Тип охлаждане: | Cooling Fan(s) |
| Обороти: | 1150 rpm |
| Шум, dB: | 26 / 26 dB |
| Въздушен поток, CFM: | 62 / 62 CFM |
| Лагери: | Hydrodynamic Bearing |
| Други: | RGB LED |
| Цвят: | Бял |
| Тегло: | 0.183 kg |
| Гаранция: | 24 месеца |
Ако ви трябва изгоден компютър за удобна работа от дома ние имаме идеалното предложение за вас. Независимо дали става въпрос за работа или игра, ASUS M509 е бюджетен лаптоп, който осигурява мощна ...…
Samsung представи Galaxy Z Flip, втория си сгъваем телефон. Голямото подобрение на този модел спрямо досегашните сгъваеми телефони е употребата на стъклен екран и разликата е определено осезаема. Усеща ...…
В навечерието на абитуриентските балове, всички, на които предстои да изпратят свой близък от училище в редиците на "възрастните" и истинския живот, разсъждават по една тема: какво да подаря ...…
ASUS TUF Gaming VG259QM е 24.5-инчов 1080p 240Hz IPS монитор от ново поколение с 1ms (MPRT) време за реакция и е издаден през април 2020 г. Този монитор има и 27-инчов вариант - ASUS VG279QM.Производителност: Въпреки че ...…
Няколко месеца след като MSI обяви своята серия графични карти с течно охлаждане, наречена Sea Hawk, първата продукт от серията най-накрая беше пуснат.Този модел се отличава с охлаждащо решение All-in-One ...…
На 16 януари 2025 г. Nintendo представи Switch 2 – дългоочакваното продължение на своята революционна хибридна конзола. След пълното разкриване на детайлите по време на Nintendo Direct на 2 април, гейминг общността вече знае какво да очаква от тази нова машина, която ще бъде пусната в продажба на 5 юни 2025 г.
…








За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.