

| Модел: | Galaxy S26 / Samsung Galaxy S26 |
| Дисплей, инч: | 6.3" / 6.3 inch |
| Дисплей, резолюция: | 2340 x 1080 / 2340 x 1080 Pixels |
| Дисплей, тип: | AMOLED |
| Процесор: | Exynos 2600 / Deca-Core (1x3.80GHz C1-Ultra & 3x3.25GHz C1-Pro & 6x2.75GHz C1-Pro), Chipset Exynos 2600 (2 nm), GPU Xclipse 960 |
| Брой ядра на процесора: | 10 |
| Памет: | 12 / 12 GB |
| Дисково пространство: | 512GB |
| Основна камера, резолюция: | 50 MP |
| Предна камера, резолюция: | 12 MP |
| Брой SIM карти: | 2 / SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / Dual eSIM |
| USB: | USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG |
| Слот за карти: | - / Не |
| GPS: | Да |
| Блутут: | Да / Bluetooth 5.4, A2DP, LE; NFC |
| NFC: | да |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min), Armor aluminum 2 frame |
| Батерия: | 4300 mAh |
| Цвят: | Лилав |
| Тегло: | 167 g |
| Размери: | 149.6 x 71.7 x 7.2 mm |
| Тъчскрийн: | Да |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.