

| Модел: | C53 / Realme C53 |
| Брой ядра на процесора: | 8 |
| Памет: | 6 / 6 GB |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| GPS: | Не |
| Блутут: | Не |
| NFC: | не |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Тегло: | 182 g |
| Размери: | 167.3 x 76.7 x 7.5 mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.