
| Брой ядра на процесора: | 8 |
| Памет: | 4 / 4 GB |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| GPS: | Не |
| Блутут: | Не |
| NFC: | не |
| Сензор за пръстов отпечатък: | да |
| Операционна система: | Android |
| Други: | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Тегло: | 199 g |
| Размери: | 164.6 x 75.9 x 8.6 mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.