
| Модел: | 3210 / Nokia 3210 |
| Дисплей, инч: | 2" / 2 inch |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 / 1920 x 1080 Pixels |
| Процесор: | Unisoc T107 |
| Брой ядра на процесора: | 1 |
| Памет: | 0.064 / 64 MB |
| Основна камера, резолюция: | 2 MP |
| Брой SIM карти: | 2 / Dual SIM |
| Блутут: | Не |
| Батерия: | 1450 mAh |
| Цвят: | Син |
| Размери: | 122 mm x 52 mm x 13,14 mm |
| Гаранция: | 24 Months |
| Клавиатура: | Не |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.