

Памет: | 16 GB | 32 GB |
Видеокарта: | GeForce RTX 3070 | |
Капацитет SSD: | 1000 GB |
| Чипсет: | Intel B660 / Intel® B660 Chipset |
| Сокет на дънната платка: | LGA1700 |
| Памет: | 16 GB / 2x8 GB |
| Памет, тип: | DDR4 / DDR4 @ 3200MHz |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта: | GeForce RTX 3070 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Захранване: | 750 W |
| Капацитет SSD: | 1000 GB |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.