

| Размер, inch: | 27 |
| Резолюция: | 1920 x 1080 / 1920x1080 |
| Тип матрица: | LCD IPS |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 16:9 |
| Време за реакция: | 5 / 5ms |
| Яркост: | 250 / 250cd/m2 |
| Контраст: | 1 000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178° / 178° |
| Размер на пиксела: | 0.311 мм |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| USB: | Да / 2 (USB 2.0 (type A)) |
| HDMI: | Да / 2 HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Стандарти: | VESA FDMI, TCO |
| Други: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| VESA: | Да / 100 x 100 mm |
| Вертикално завъртане: | Да |
| Хоризонтално завъртане: | Да |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Мощност, W: | 14 W |
| Цвят: | Черен / Black |
| Тегло: | 2.7 кг |
| Размери: | 61.3 x 21.9 x 53.8 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.