

| Размер, inch: | 34 |
| Резолюция: | 3440 x 1440 / 3440x1440 |
| Съотношение: | 21:9 |
| Време за реакция: | 1 / 1 ms |
| Яркост: | 500 / 500 cd/m^2 |
| Контраст: | 3 000 : 1 |
| Ъгли на виждане: | 178 ° |
| Размер на пиксела: | 0.2317 мм |
| Честота на опресняване: | 165 Hz |
| USB: | Да / 1 (USB Type-C) |
| Дисплей порт: | Да |
| AMD FreeSync: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / 1000R+MSI MPG ARTYMIS 343CQR Curved Gaming Monitor, 34" 165Hz, UWQHD (3440 x 1440) 21:9, VA Anti-glare, 1ms, 400nits, 3000:1, 178°/178°, HDR, 1000R Curve, Freesync, 1x DP, 2x HDMI, 1x Type-C, 2x USB 3.2 Type A, 1x Earphone out, Adjustable Stand, 3Y |
| Стандарти: | VESA FDMI |
| Други: | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| VESA: | Да / 100mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Не |
| Наклон: | Не |
| Мощност, W: | 54 W |
| Гаранция: | 36 м. / 36 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.