

| Размер, inch: | 34 |
| Резолюция: | 3440 x 1440 / 3440x1440 |
| Съотношение: | 21:9 |
| Време за реакция: | 1 / 1 ms |
| Яркост: | 1000 / 1000 cd/m^2 |
| Контраст: | 4 000 : 1 |
| Ъгли на виждане: | 178 ° |
| Размер на пиксела: | 0.231 мм |
| Честота на опресняване: | 180 Hz |
| Тонколони: | 2.1 канален съраунд |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| Извит: | Да / +LORGAR 34MP1, UWQHD MiniLED Gaming Monitor Pro, 34'' (3440*1440) VA curved monitor, black/milky grey |
| VESA: | Да / 100mm |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Не |
| Наклон: | Не |
| Цвят: | Млечно сиво/черно |
| Тегло: | 6.04 кг |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.