Извит:Да / Curved+LG 39GS95QE-B, 39" Ultragear OLED 0.03ms (GtG), 21:9 Curved Gaming WQHD+ (3440x1440), 240Hz, 1000:1, 275 cd/m2, 1000:1, DCI-P3 98%, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync, VRR, HDR 400 ,PBPin PIP, USB Down/Up-stream, HDMI, DisplayPort, Tilt, Height, Swivel, Black
Други:HDR10, Flicker Safe, Black Stabilizer, Crosshair, Dynamic Action Sync, Headphone out
VESA:Да / 100 x 100 mm
Вертикално завъртане:Не
Хоризонтално завъртане:Да
Регулиране на височина:Да
Наклон:Да
Цвят:Черен / Black
Размери:88.7 x 30.9 x 61.2 cm
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.
Въпроси и отговори за Монитор LG 39GS95QE-B, 39" Ultragear OLED 0.03ms (GtG), 21:9 Curved Gaming WQHD+ (3440x1440), 240Hz, 1000:1, 275 cd/m2, 1000:1, DCI-P3 98%, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync, VRR, HDR 400 ,PBPin PIP, USB Down/Up-stream, HDMI, DisplayPort, Tilt, Height, Swivel, Black 39GS95QE-B