Каталожен номер: 39GS95QE-B
| Размер, inch: | 39.7 | Резолюция: | 3440x1440 |
| Тип матрица: | OLED | Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 21:9 | Време за реакция: | 0.03ms |
| Яркост: | 275cd/m2 | Контраст: | 1 500 000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178° / 178° | Размер на пиксела: | 0.231 x 0.231 mm |
| Честота на опресняване: | 240 Hz | Тонколони: | - |
| DVI: | - | Дисплей порт: | Да |
| AMD FreeSync: | Да | NVidia G-Sync: | Да |
| Тъчскрийн: | Не | Извит: | Curved+LG 39GS95QE-B, 39" Ultragear OLED 0.03ms (GtG), 21:9 Curved Gaming WQHD+ (3440x1440), 240Hz, 1000:1, 275 cd/m2, 1000:1, DCI-P3 98%, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync, VRR, HDR 400 ,PBPin PIP, USB Down/Up-stream, HDMI, DisplayPort, Tilt, Height, Swivel, Black |
| Други: | HDR10, Flicker Safe, Black Stabilizer, Crosshair, Dynamic Action Sync, Headphone out | VESA: | 100 x 100 mm |