

| Размер, inch: | 21.5 |
| Резолюция: | 1920 x 1080 / 1920x1080 |
| Тип матрица: | LCD TN |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Съотношение: | 16:9 |
| Време за реакция: | 3 |
| Яркост: | 250 |
| Ъгли на виждане: | 170º / 160º |
| Размер на пиксела: | 0.248 mm |
| Тонколони: | 2 x 2W |
| DVI: | 1 x DVI-D |
| HDMI: | Да / 1 x HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Функции: | 3.0 mm 9H NeoV Optical Glass ; 24/7 ; Anti-Burn-in ; Metal Casing, |
| Стандарти: | BSMI, CB, CE, FCC, RoHS, WEEE, REACH |
| Други: | Power Adaptor, Power Cord, VGA Cable, Audio Cable, Quick Start Guide, Warranty Card |
| VESA: | Да / 75x75 + 100x100 |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Не |
| Наклон: | Да |
| Мощност, W: | 21 |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 6.700 |
| Гаранция: | 36 м. / 36 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.