
| Размер, inch: | 31.50 |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Тип матрица: | LCD IPS |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Време за реакция: | 5 / 5ms (GtG at Faster) |
| Яркост: | 320 / min. 320 cd/m², typ. 400 cd/m² |
| Контраст: | min. 1400:1, typ. 2000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Портове: | HDMI:Yes (2ea); DisplayPort:yes (1ea, ver. 1.4); USB type-C:Yes (1ea); Headphone output:yes (3-pole, sound only); USB Upstream Port:Yes (1ea/ver2.0)USB Downstream PortYes (2ea/ver3.0) |
| USB: | Да / USB |
| HDMI: | Да / 1 x HDMI |
| Дисплей порт: | Да |
| Тъчскрийн: | Не |
| VESA: | Да / Tilt (angle):Yes; Height (range):Yes; axis (angle):Yes; Wall mounting size (mm):100 x 100 |
| Вертикално завъртане: | Не |
| Хоризонтално завъртане: | Не |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Тегло: | 7 kg |
| Размери: | 714.5 x 449.3 x 58.1 mm |
| Гаранция: | 36 м. / 36 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.