

| Размер, inch: | 23.8 |
| Резолюция: | 1920 x 1080 / 1920x1080 |
| Тип матрица: | LCD IPS |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Време за реакция: | 0.5 / 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Яркост: | 300 / 300 cd/m² |
| Контраст: | 1000:1 |
| Ъгли на виждане: | 178° / 178° |
| Размер на пиксела: | 0.2745x0.2745 mm |
| Честота на опресняване: | 240 Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| VESA: | Да / Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand;Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| Вертикално завъртане: | Да |
| Хоризонтално завъртане: | Да |
| Регулиране на височина: | Да |
| Наклон: | Да |
| Тегло: | 5.0 kg |
| Размери: | Lowest Position | 540.4 x 214.0 x 388.3 mm;Highest Position | 540.4 x 214.0 x 543.3 mm;Unpacked Head Only | 540.4 x 40.8 x 325.3 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 месеца |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.