

| Дисплей, inch: | 10.4 inch / 10.4" |
| Памет: | 8 GB / RAM:6 GB;Memory:128 GB |
| Дисплей, резолюция: | 10.4 / 10.4" (26.42 cm) |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | IPS LCD, 360 nits (typ) |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, слотове: | 1 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Слот за М.2: | Не |
| Блутут: | 5.0 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Li-Po 7100 mAh, non-removable |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 4 kg |
| Размери: | 246.1 x 155.9 x 6.9 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.