
| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Памет: | 32 GB / 32 GB, (2 X 16 GB) |
| Видеокарта: | RTX 3050 / NVIDIA RTX 3050 |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 700 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5600 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | DDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | Gb LAN |
| Безжична мрежа: | Intel® Killer™ Wi-Fi 7 BE1750(w) |
| Звук: | 2x 2W Speaker |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Home / Windows® 11 Home Advanced |
| Блутут: | Bluetooth v5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 4 cell, 90Whr |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.7 kg |
| Размери: | 313.4 x 246.5 x 18.95 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.