

| Дисплей, inch: | 13.8 inch / 13.8" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 268V |
| Брой ядра: | 8 |
| Памет: | 32 GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 2200 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2304 x 1536 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-reflective, Color Calibrated, sRGB Color Space, VividView, HDR (high dynamic range), Corning Gorilla glass 5, PixelSense Flow, Adaptive Colour, Dolby Vision IQ, Auto Color Management |
| Тъчскрийн: | Да |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 12 MB |
| Архитектура на процесора: | Lunar Lake |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Гаранция: | 12 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.