

| Дисплей, inch: | 14.5 inch / 14.5" |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Брой ядра: | 8 |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | RTX 3050 / NVIDIA RTX 3050 |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 3800 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2560 x 1600 / 2560x1600 |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Процесор, производител: | AMD |
| Кеш: | 6MB |
| Архитектура на процесора: | Hawk Point |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | No Onboard Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters); Optimized with Dolby Atmos®, Amplifier (AMP); 4x, Array; |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | BT5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Integrated 73Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.64 kg |
| Размери: | 325.5 x 226.49 x 16.6 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months, hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.