

| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Брой ядра: | 8 |
| Памет: | 32 GB / 32GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 2200 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2880 x 1800 / 2880x1800 |
| Дисплей, съотношение: | WXGA+ / 16 : 10 |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 2MB |
| Архитектура на процесора: | Lunar Lake |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | None |
| Безжична мрежа: | Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 |
| Звук: | Lunar Lake: SoundWire®, Realtek® ALC713 codec;Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®;Microphone, 2x, 360° |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows® 11 Pro, English (US) / English (UK);Intel® Connectivity Performance Suite |
| Четец на карти: | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel;Models with V or H series processor: one M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot |
| Блутут: | BT5.4, vPro® |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За бизнес |
| Батерия: | 57Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.3 kg |
| Размери: | 312.80 x 217.65 x 16.19-18.3 mm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.