
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 32 GB / 32GB (2x16GB) |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5600 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M (RJ-45) |
| Безжична мрежа: | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec;Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™;Microphone, 2x, 360° |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows® 11 Pro, English (US) / English (UK) |
| Блутут: | 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За бизнес |
| Батерия: | 86Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.89 kg |
| Размери: | 359.7 x 250.8 x 11.8/18.14 (front/rear), 23.65 (maximum) mm |
| Гаранция: | 36 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.