

| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Памет: | 32 GB / 32GB |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | WUXGA IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5600 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 100/1000M (RJ-45) |
| Безжична мрежа: | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec;Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN;2x, Array: Microphone |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows® 11 Pro, English (US) / English (UK);Lenovo® AI Now |
| Блутут: | 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За бизнес |
| Батерия: | 64Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.34 kg |
| Размери: | 313 x 220.3 x 10.1/15.25 (front/rear), 19.7 (maximum) mm |
| Гаранция: | 36 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.