

| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-12500H |
| Брой ядра: | 12 |
| Памет: | 16 GB / 16 GB (1 x 16 GB) |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 3000 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 / 1920 x 1080 (Full HD) |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-glare, 170° viewing angle, DC dimming |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 18 MB |
| Архитектура на процесора: | Alder Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel Iris |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Да |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Pro / Windows 10 Pro 64-bit Edition (available through downgrade rights from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence |
| Предназначение: | За бизнес |
| Гаранция: | 36 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.