

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Памет: | 32 GB / 32 GB (1 x 32 GB) |
| Видеокарта: | RTX 4060 / NVIDIA RTX 4060 |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 700 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2560 x 1600 / 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-glare, Low Blue Light technology, DC dimming, X-Rite factory colour calibration, 91.7% screen-to-body ratio |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 24 MB |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Да |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Предназначение: | За бизнес |
| Гаранция: | 36 м. |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.