

| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | RTX 2050 / NVIDIA RTX 2050 |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | FHD,IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC® |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 4800 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 4 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | Integrated 100/1000M |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6, 11ax 2x2 |
| Звук: | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / N/A |
| Блутут: | BT5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За игри |
| Батерия: | Integrated 60Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.38 kg |
| Размери: | 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.