
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 16 GB / 16GB |
| Видеокарта: | RTX 3050 / NVIDIA RTX 3050 |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | HD / 16:9 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | 2K OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe®, DisplayHDR™ True Black 500 |
| Тъчскрийн: | Да |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | No Onboard Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| Звук: | High Definition (HD) Audio;Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos®;Microphone: 2x, Array |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | 5.2 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 84Wh |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.91 kg |
| Размери: | 356 x 251 x 17.5 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.