

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 7 450 |
| Памет: | 32 GB / 32 GB (2 x 16 GB) |
| Видеокарта: | Radeon 860M / AMD Radeon 860M |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, резолюция: | 2880 x 1800 / 2880 x 1800 (2.8K) |
| Дисплей, съотношение: | WXGA+ / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Лъскав |
| Дисплей, характеристики: | Glossy, Low Blue Light technology, AAR 90%, HDR 1000 True Black |
| Процесор, производител: | AMD |
| Кеш: | 16 MB |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / No operating system |
| Гаранция: | 24 м. / 24 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.