

| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 5 |
| Процесор: | AMD Ryzen 5 7535U |
| Брой ядра: | 6 |
| Памет: | 16 GB / 16GB 4800MT/s (1x16GB) |
| Видеокарта: | Radeon 660M / AMD Radeon 660M |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 2900 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 / 1920x1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-Glare; 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | AMD |
| Кеш: | 16 MB |
| Архитектура на процесора: | Rembrandt |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | 2 SODIMM |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | AMD / AMD Radeon |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 10/100/1000 GbE |
| Безжична мрежа: | MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) |
| Звук: | Audio by Poly Studio, dual stereo speakers with discrete amplifiers, integrated dual array microphones |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Free DOS |
| Четец на пръстови отпечатъци: | Fingerprint Reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| USB интерфейс: | 2 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4), 1 USB Type-A (USB Power Delivery), 1 USB Type-A (charging) |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Предназначение: | За бизнес |
| Батерия: | HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion, 65 W USB Type-C adapter |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло, кг: | 1.74 kg |
| Размери: | 35.9 x 25.1 x 1.7 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.