

| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Брой ядра: | 8 |
| Памет: | 32 GB / 32GB 8533MT/s on board |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 2000 GB |
| Базова честота на процесора: | 2200 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1200 / 1920x1200 |
| Дисплей, съотношение: | WUXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-Glare; 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 12 MB |
| Архитектура на процесора: | Lunar Lake |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2) |
| Звук: | Audio by Poly Studio, four stereo speakers with dedicated amplifiers, integrated dual-array microphones |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Четец на пръстови отпечатъци: | Fingerprint Reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4), 1 USB Type-A |
| Thunderbolt: | Да / 2 Thunderbolt |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Предназначение: | За бизнес |
| Батерия: | HP Long Life battery, 3 polymer cells, lithium-ion, 56 Wh, 65 W USB Type-C Adapter |
| Цвят: | Син |
| Тегло, кг: | 1.18 kg |
| Размери: | 31.4 x 22.0 x 1.5 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.