
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 16 GB / 16GB |
| Видеокарта: | RTX 5060 / NVIDIA RTX 5060 |
| SSD: | 1000 GB |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2x2 |
| Звук: | SonicMaster;Built-in speaker;Built-in microphone |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Free DOS / None |
| Блутут: | 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.95 kg |
| Размери: | 35.70 x 25.07 x 1.80 ~ 2.20 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.