
| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Процесор, серия: | Qualcomm Snapdragon |
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Памет: | 16 GB / 16GB LPDDR5X |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, резолюция: | 2880 x 1620 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Процесор, производител: | Qualcomm |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Звук: | Smart Amp Technology; Built-in speaker; Built-in array microphone; harman/kardon (Mainstream) |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Блутут: | Bluetooth 5.4 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.42 kg |
| Размери: | 35.26 x 22.69 x 1.47 ~ 1.59 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.