
| Дисплей, inch: | 17.3 inch / 17.3" |
| Памет: | 32 GB / 16GB DDR5 (2x8GB DDR5-4800 SO-DIMM ); Memory Max. 32GB |
| Видеокарта: | RTX 4060 / NVIDIA RTX 4060 |
| SSD: | 1000 GB |
| Дисплей, съотношение: | QHD / 16: 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | WQHD/IPS/Anti-glare display/G-Sync/HDR |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 8 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Звук: | 1x 3.5mm Combo Audio Jack;Built-in array microphone;Speakers 2-speaker system with Smart Amplifier Technology; Audio Tech AI noise-canceling technology;Dolby Atmos;Hi-Res certification (for headphone);Smart Amp Technology |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Windows 11 Home |
| Блутут: | 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.8 kg |
| Размери: | 39.5 x 28.2 x 2.34 ~ 3.08 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.