
| Дисплей, inch: | 15.6 inch / 15.6" |
| Памет: | 8 GB / 16 (2 X 8 GB) GB |
| Видеокарта: | RTX 4050 / NVIDIA RTX 4050 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | FHD,IPS/144Hz/Anti-glare display |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 4800 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | On board Wireless:Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 +Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Звук: | 2-speaker system |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / N/A |
| Блутут: | On board Wireless:Bluetooth 5.1 Wireless Card + Bluetooth 5.2 Wireless Card |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.2 kg |
| Размери: | 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.49 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.