
| Дисплей, inch: | 13.6 inch / 13.6" |
| Процесор, серия: | Apple M5 |
| Процесор: | Apple M5 |
| Памет: | 16 GB / 16GB unified memory |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Базова честота на процесора: | 972 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2560 x 1664 / 2560x1664 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | LED-backlit display; 60Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | Apple |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Apple |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Звук: | Four-speaker sound system, Three-mic array with directional beamforming, Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers |
| Слот за М.2: | Не |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Не |
| Операционна система: | Mac OS / macOS |
| Блутут: | Bluetooth 6.0 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| Thunderbolt: | Да / Two Thunderbolt |
| HDMI port: | Не |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Чипсет: | Apple M5 chip |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Built-in 53.8-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 18 hours video streaming, Up to 15 hours wireless web, 40W Dynamic Power Adapter with 60W Max, USB-C to MagSafe 3 Cable (2 m), Fast-charge capable with 70W USB-C Power Adapter or higher |
| Цвят: | Син |
| Тегло, кг: | 1.23 kg |
| Размери: | 30.4 x 21.5 x 1.1 cm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.