
| Дисплей, inch: | 14 inch / 14" |
| Видеокарта: | Integrated Graphics |
| SSD: | 512 GB |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | 16:10 |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, слотове: | 1 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Вградена |
| Видеокарта, чипсет: | Intel / Intel HD |
| Видеокарта памет, тип: | DDR4 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | Intel® Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Звук: | DTS® X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer; Purified, AI noise reduction | compatible with; Cortana with Voice; Speaker Two built-in stereo speakers; Microphone three built-in microphones; |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS |
| Блутут: | Bluetooth® 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Да / 1 Дисплей порт |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Li-Ion battery (3 cells / 48,5 Wh); Battery lifetime Up to 8 hours (based on MobileMark® 2025; test results); |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 1.3 kg |
| Размери: | 312.9 x 217.9 x 14.9 mm |
| Гаранция: | 24 м. / 24 Months |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.