

| Дисплей, inch: | 17.3 inch / 17.3" |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Брой ядра: | 8 |
| Памет: | 16 GB / 16 GB (1 x 16 GB) |
| Видеокарта: | RTX 4050 / NVIDIA RTX 4050 |
| SSD: | 1024 GB |
| Базова честота на процесора: | 2000 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 1920 x 1080 / 1920 x 1080 (Full HD) |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | 3 ms response rate |
| Процесор, производител: | AMD |
| Кеш: | 16 MB |
| Архитектура на процесора: | Krackan Point |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Слот за М.2: | Не |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Free DOS / ESHELL |
| Гаранция: | 24 м. / 24 |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.