
| Дисплей, inch: | 16 inch / 16" |
| Памет: | 16 GB |
| Видеокарта: | RTX 4050 / NVIDIA RTX 4050 |
| SSD: | 1024 GB |
| Дисплей, съотношение: | WQXGA / 16 : 10 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | WQXGA//IPS/165 Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Памет, тип: | DDR5 / DDR5 5600 |
| Памет, слотове: | 1 |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта, GВ: | 6 GB |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR6 |
| Оптично устройство: | Не |
| Безжична мрежа: | WIFI6E |
| Слот за М.2: | Не |
| Операционна система: | Free DOS / N/A |
| Блутут: | Yes |
| Интерфейс: | 1 x HDMI |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | 57 Wh LI-ion |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 2.8 kg |
| Гаранция: | 24 м. / 24 months hardware, 12 months battery |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.