
| Дисплей, inch: | 18 inch / 18" |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Брой ядра: | 24 |
| Памет: | 32 GB / 32GB 6400MHz (2x16GB) |
| Видеокарта: | RTX 5070 Ti / NVIDIA RTX 5070 Ti |
| SSD: | 1000 GB |
| Базова честота на процесора: | 2100 MHz |
| Дисплей, резолюция: | 2400 x 1600 / 2400x1600 |
| Дисплей, съотношение: | Full HD / 16 : 9 |
| Покритие на дисплея: | Матов |
| Дисплей, характеристики: | Anti-Glare; 250Hz |
| Тъчскрийн: | Не |
| Процесор, производител: | Intel / Intel® |
| Кеш: | 36 MB |
| Архитектура на процесора: | Arrow Lake |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Памет, слотове: | 2 |
| Свободни слотове: | Up to 64GB |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Видеокарта, тип: | Допълнителна |
| Видеокарта, чипсет: | NVidia / nVidia GeForce RTX |
| Видеокарта памет, тип: | GDDR7 |
| Оптично устройство: | Не |
| Мрежа: | Killer Gigabit Ethernet E3100G |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Звук: | two built-in stereo speakers, three built-in microphones |
| Слот за М.2: | Да |
| Уеб камера: | HD / HD Web Camera |
| Клавиатура на български език: | Да |
| Операционна система: | Linux |
| Четец на карти: | Micro SD card reader |
| Блутут: | Bluetooth 5.3 |
| Интерфейс: | 1 x Audio Out |
| USB интерфейс: | 1 USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 USB 3.2 Type- A Gen 2 (1 with Power-Off USB Charging) |
| Thunderbolt: | Да / C Thunderbolt |
| HDMI port: | Да / HDMI |
| Дисплей порт: | Не |
| 4G: | Не |
| Предназначение: | За офиса |
| Батерия: | Li-Ion battery (4 cells / 90 Wh), 330W AC Adapter |
| Цвят: | Черен |
| Тегло, кг: | 3.3 kg |
| Размери: | 40.5 x 30.8 x 2.8 cm |
За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител.